KONST / Litografier / Litografi 8213545

nr 821 3545

Richard Ryan

(f. 1974), Sverige

Litografi, Ryan, Marilyn Monroe, signerad, 266/350, motivets mått: 81x63

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 april 2013
kl 18:18:27

17/4 15:29:56 1      300 kr
18/4 19:50:57 2      Vinnande bud

Richard Ryan

Läs mer om Richard Ryan