KONST / Litografier / Litografi 8213545
nr 821 3545
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Litografi, Ryan, Marilyn Monroe, signerad, 266/350, motivets mått: 81x63
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2013
kl 18:18:27
17/4 15:29:56
300 kr
18/4 19:50:57
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan